Meist

1993. aastal asutatud Ellex Raidla on kõrgeima reitinguga advokaadibüroo Eestis. Büroo osutab õigusteenust kõikides olulisemates ärisektorites ning on olnud seotud väga paljude oluliste M&A ja finantseerimistehingute nõustamisega, samuti esindanud kliente suuremahulistes ja keerukates vaidlustes.
 
Büroo advokaadid on osalenud õigusloomes, võttes osa rohkem kui neljakümne seaduse koostamisest. Ellex Raidla on ainus Eesti advokaadibüroo, mida on juhtiv rahvusvaheline reitingufirma Chambers & Partners hinnanud kõrgeimas kategoorias nii tehingute kui ka vaidluste osas. 
 
 
Meie Väärtused
Kvaliteet
Ellex Raidlas töötavad oma ala tippeksperdid, kes on spetsialiseerunud vastavale õigus- ja ärivaldkonnale – nad veavad olulisi õigusvaldkonnaga seotud projekte nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt, osalevad Eesti õiguskeskkonna arengus pretsedenti loovate lahenduste ja seadusloome kaudu ning koolitavad lektoritena ülikoolis pealekasvavat juristide põlvkonda. 
Lahendused
Meie kliendid võivad olla kindlad, et kasutame lahenduse leidmiseks alati oma parimaid eksperte.
Reageerimisvalmidus
Ole olemas, kui meie kliendid meid vajavad – see on meie kultuuri lahutamatu osa. Vastame alati nii kiiresti kui võimalik, sest teame, et õigusasjades on aeg alati tundlik teema. 
Ausus
Ausus üks olulisemaid usaldusväärse õigusnõustaja tunnuseid. Me ei anna kunagi alusetut lootust, vaid tahame, et meie kliendid saaksid kaasuse kohta alati ausa ja läbipaistva hinnangu.  
Tippteenus
Iga meie klienditööga on seotud vastava valdkonna partner. Meie partnerid juhivad meeskondi, kuhu kuuluvad oma ala tippspetsialistid. 
Innovatsioon
Me ei peatu kunagi. Oluline on tegeleda uuendustega isegi siis, kui valdkonnaks on õigus. Meie eksperdid on tugevalt seotud seadusloomega ja loovad uusi õiguspraktika trende. Me liigume alati aktiivselt uutesse õigusvaldkondadesse, nagu andmekaitse, meediaõigus või keskkonnaõigus. 

Hinnangud ja tunnustused

Edasi
Edasi
Edasi
Edasi
Edasi
Edasi
Edasi
Edasi
Edasi
Edasi
Edasi

Chambers Global

Chambers Global, mis on üks maailma mainekamaid õigusbüroode katalooge, annab Ellex Raidlale järjepidevalt kõrgeima hinnangu (Tier1) äriühinguõigusele ja vaidluste lahendamisele orienteeritud õigusbüroodest Baltikumi turul. Chambers Global Guide pakub ülemaailmselt ülevaadet, selgitades välja ja reastades igal aastal juhtivaid õiguspraktikuid ja õigusbüroosid rohkem kui 190 riigis. Chambers Globali uurimismetoodika on heaks kiidetud Briti turu-uuringute agentuuri poolt.
Lisainformatsioon: www.chambersandpartners.com

Chambers Europe

Chambers Europe, mis on Euroopa mainekamaid õigusteatmikke, annab Ellex Raidlale ainsa õigusbüroona Eestis kõrgeimad hinnangud kõigis oma hindamiskategooriates (konkurentsiõigus, äriühinguõigus, vaidluste lahendamine, tööõigus, intellektuaalomand ja kinnisvara). Chambers Europe’i õigusülevaade pakub Euroopa 51 jurisdiktsiooni õigusturgude süvaanalüüsi, selgitades välja juhtivad advokaadid ja õigusbürood intervjuude kaudu tuhandete advokaatide ja nende klientidega igal aastal.
Lisainformatsioon:  www.chambersandpartners.com

IFLR1000

International Finance Law Review 1000 (IFLR 1000) on Ellex Raidlale bürood järjepidevalt välja toonud panganduse ja finantseerimise ning äriühinguõiguse valdkonnas Eesti edetabeli tipus (ainus Tier1 positsioon). IFLR 1000 on maailma mõjukamaid teatmikke ettevõtte rahanduse ja pangandusõiguse valdkonnas. Igal aastal kuulutab IFLR1000 välja parimad õigusbürood, mis nõustavad oma kliente ettevõtte rahanduse valdkonnas.
Lisainformatsioon: www.iflr1000.com

LEGAL 500

Legal 500, mis on Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika teatmik, hindab Ellex Raidla bürood järjepidevalt kõrgelt kõigis oma hindamisvaldkondades (pangandus ja finants, äriühinguõigus ning  ühinemised ja omandamised (M&A), vaidluste lahendamine, EL ja konkurents, kinnisvara ja ehitus, laevandus ja transport ning maksuõigus). Legal 500 sari pakub terviklikku ülemaailmset ülevaadet õigusteenuste pakkujatest rohkem kui 100 riigis. Oma ala professionaalidest koosnev meeskond intervjueerib  tuhandeid õigusbüroode kliente, et igal aastal välja selgitada juhtivad õigusbürood ja õigusala asjatundjad. Hindamistulemused põhinevad peamiselt klientide ütlustel ja ka konkureerivate äriõiguse advokaatide arvamustel.
Lisainformatsioon: http://www.legal500.com

Chambers Europe Awards: 2018. aasta Baltikumi advokaadibüroo

The Lawyer: Ellex on 2018. aasta parim advokaadibüroo Baltikumis

Mergermarket

Ellex pärjati Mergermarketi Euroopa M&A auhinnatseremoonial Baltimaade 2018 aasta parima tehingunõustaja tiitliga.
 

Õigustudengite hinnangul atraktiivne tööandja

Tudengite tööootuste ja tööandja maine uuringut viib läbi Instar EBC Employer Branding Agency.

Tervislik töökoht

Ellex Raidla Advokaadibüroo on tervist edendavate töökohtade võrgustiku (TET) liige. Loe lähemalt SIIT.

Kaugtöö Tegija

Ellex Raidla Advokaadibüroole on omistatud Kaugtöö Tegija märgis. Loe rohkem SIIT.

Mitmekesise tööandja märgis

Ellex Raidla Advokaadibüroole on omistatud mitmekesise tööandja märgis "Austame erinevusi". Loe lähemalt SIIT.
ÜLEMAAILMNE ULATUS
MEIE EKSPERTIDE SEADUSANDLIK TÖÖ