Advokaat
+ 372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86YW5uZWxpLmtydW5rc0BlbGxleC5lZSI+DQphbm5lbGkua3J1bmtzQGVsbGV4LmVlDQo8L2E+:xx
Anneli Krunks on pangandus- ja finantsõiguse valdkondadele spetsialiseerunud advokaat. Anneli varasem kogemus on hõlmanud nõustamist ennekõike finantssektori regulatiiv- ja järelevalvemenetluste raames (sealhulgas tegevuslubade taotlemine, olulise osaluse omandamine, sobivusmenetlused, piiriülene teenuste osutamine jne), mitmesugustes panga-, krediidi-, väärtpaberituru- krüptovaluuta- ja makseteenustega seotud teemadel, rahapesu tõkestamise valdkonnas ja muudes finantssektori compliance küsimustes.
 
Enne liitumist Ellex Raidla Advokaadibürooga praktiseeris Anneli advokaadina pangandus- ja finantseerimisõiguse töörühmas advokaadibüroos Sorainen. Samuti on Anneli töötanud Danske Bank’is vastavuskontrollis, tegeledes ennekõike investeerimisteenuste ja turukuritarvituse valdkondadega.
 
Annelil on magistrikraad Tartu Ülikoolist, samuti on ta õppinud vahetusüliõpilasena Hollandi ülikoolis Erasmus Universiteit Rotterdam, täiendanud end Inglismaa ülikooli London School of Economics and Political Science finantsõiguse suveülikoolis ning omandanud International Compliance Association diplomi „ICA Certificate in Compliance“ Inglismaa ülikoolist University of Manchester. Käesoleval hetkel omandab Anneli Inglismaa ülikooli Queen Mary University of London diplomit ärijuhtimises.
Anneli Krunks
Töövaldkonnad
Tehtud tööd
Haridus