Nõunik
+ 372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86YW50dGkucGVybGlAZWxsZXguZWUiPg0KYW50dGkucGVybGlAZWxsZXguZWUNCjwvYT4=:xx
Antti Perli on Ellex Raidla nõunik, kelle põhifookuses on riskikapitaliinvesteeringute ja alustavate ettevõtjate nõustamine. Antti on viimased viis aastat töötanud riiklike riskikapitalifondide valitseja SmartCapi õigusnõustaja ja juhatuse liikmena. Antti on muu hulgas nõustanud SmartCapi investeeringutel portfelliettevõtjatesse Realeyes, Jobbatical, Monese, Lingvist, Scoro, Defendec, Vitalfields ning investeeringutest väljumisel ettevõtjatest GrabCad, Fits.me, VitalFields, Modesat.
 
Ta on osalenud ärikiirendi Startup Wise Guys asutamisel ning selle portfelliettevõtete nõustamisel. Antti on tegelenud riskikapitalifondide asutamise, fondi tingimuste ja ühingulepingute koostamise ning finantsjärelevalveliste küsimustega, samuti osalenud uue investeerimisfondide seaduse, iduühingute tegevust puudutavate äriseadustiku muudatuste, osalusoptsioonide maksustamise muudatuste ja muude valdkondlike regulatsioonide ning ka mudeldokumentide väljatöötamisel. Antti on Eesti Advokatuuri liige aastast 2005 ning Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsiooni (EstVCA) juhatuse liige ja õiguskomitee juht.
Antti Perli
Töövaldkonnad
Tehtud tööd
Haridus