Partner
+372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86ZXJtby5rb3NrQGVsbGV4LmVlIj4NCmVybW8ua29za0BlbGxleC5lZQ0KPC9hPg==:xx
Ermo Kosk on üks tunnustatumaid noore põlvkonna tehinguadvokaate Eestis ning ta nõustab kliente omandamis- ja ülevõtmistehingutes, keerukamates finantseerimis- ja kinnisvaratehingutes, samuti igapäevastes äriõiguslikes küsimustes. Tema 14-aastane kogemus tehinguvaldkonnas hõlmab erinevaid majandusharusid alates klassikalistest tootmis- ja teenindusettevõtete omandamis- ja müügitehingutest kuni keerukamate IT ja start-up valdkonna ning fintech-ettevõtjate kapitali kaasamisteni. Ta on nõustanud sadu tehinguid nii Eestis kui ka väljaspool, sealhulgas nii ostu kui ka müügi poolelt ning seda nii strateegiliste ostjate kui ka finants- ja private equity investorite vaatenurgast.
 
Ermol on laiapõhjaline kogemus piirüleste M&A tehingute tegemisel erinevates Euroopa riikides ning Põhja-Ameerikas, samuti Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Tehinguadvokaadina on mitmed tema poolt nõustatud tehingud pälvinud ülebaltilist või rahvusvahelist tunnustust (sh aastal 2015 Baltikumi aasta M&A tehing). Finantseerimisvaldkonnas on tema peamisteks nõustamisvaldkondadeks just sündikaatlaenud, mezzanine-tüüpi finantseeringud, LMA-standarditel põhinevad laenutehingud ning erinevat tüüpi võlakirjainstrumendid (sh allutatud, tagatud ja tagamata võlakirjad). Kinnisvaravaldkonnas hõlmab Ermo kogemus suuremate kinnisvaratehingute nõustamist nii ostja kui ka müüja poolt, seda eelkõige ärikinnisvaraga tehtavates tehingutes (kaubanduskeskused, logistikapargid ja ärihooned), samuti arendajate ning finantseerijate nõustamist elamuarenduse valdkonnas. Ermo nõustab kinnisvarahaldajaid ja -omanikke ka igapäevast kinnisvaraarendust, -haldust ja -juhtimist puudutavates küsimustes.
 
Ta on alates karjääri algusest pälvinud kõigis oma tegevusvaldkondades (M&A, pangandus ning kinnisvara) kõrgeid rahvusvahelisi tunnustusi (sh Legal500, IFLR1000, Chambers Europe ja Chambers Global). Ermo on olnud õigusnõustajana kaasatud ka juhtorganite töösse (sh nii nõukogu kui ka juhatuse tasemel).
Ermo Kosk
Töövaldkonnad
Olulisemad tööd
Uudised
Haridus
Liikmesus
Publikatsioonid