Partner
crypt:KzM3MiA2NDAgNzE3MA0K:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86Z2VybGkua2l2aXNvb0BlbGxleC5lZSI+DQpnZXJsaS5raXZpc29vQGVsbGV4LmVlDQo8L2E+:xx
Vandeadvokaat Gerli Kivisoo on keskendunud peamiselt kapitaliturgude õigusele, ühinemistele ja ülevõtmistele, äriühinguõigusele, kuid ka tööõigusele. Gerli on nõustanud arvukalt Baltikumi märkimisväärseid M&A ning kapitaliturgude tehinguid. Erilist uhkust tunneb Gerli Eesti suurimate väärtpaberite avaliku pakkumise ja noteerimistehingute üle, mille tegemise juures on ta olnud juhtivaks spetsialistiks.

Nõustatud emitentide hulka kuulub üle poole täna Nasdaq Tallinna Börsil noteeritud ja kaubeldavatest ettevõtetest, kusjuures Gerli nõustamiskogemus ei piirdu Eestiga – muuhulgas on Gerli nõustanud ka Läti kosmeetikatootja aktsiate esmast avalikku pakkumist ja kauplemisele võtmist mitmepoolses kauplemissüsteemis First North ning Venemaa päritolu nafta- ja gaasiettevõtte aktsiate kauplemisele võtmist Stockholmi alternatiivturul.
 
Enne Primuse asutamist oli Gerli advokaadibüroo LAWIN assotsieerunud partner (2008 – 2010).  LAWIN’is oli ta mitmete märkimisväärsete piiriüleste tehingute juhtivaks nõustajaks Baltikumis ja CEE regioonis ning juhtis LAWIN’i kapitaliturgude töögruppi.
Gerli Kivisoo
Töövaldkonnad
Olulisemad tööd
Uudised
Haridus
Liikmesus
Publikatsioonid