Vandeadvokaat
crypt:KzM3MiA2NDAgNzE3MA0K:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86aGFubmEucGFoa0BlbGxleC5lZSI+DQpoYW5uYS5wYWhrQGVsbGV4LmVlDQo8L2E+:xx
Hanna Pahk on tööõigusele ja ühinguõigusele spetsialiseerunud vandeadvokaat.
 
Hanna kogemus hõlmab klientide nõustamist töö- ja ühinguõiguse küsimustes, osaledes samas ka äriõiguse ning ühinemiste ja omandamiste (M&A) suuremahulistes kaasustes. Ta on nõustanud kliente tööõigusega seotud küsimustes ja äriühingute igapäevase juhtimisega, äriühingu ja juhtkonna vahel sõlmitavate lepingute ning äriühingute asutamise, ühinemiste, jagunemiste ja likvideerimisega seotud teemades. Ta on kogenud nõustaja ka piiriülestes tehingutes, tippjuhtide lähetamise küsimustes Eestisse ja välismaale, erikokkulepetes võtmetöötajatega, ettevõtete üleminekuga seotud küsimustes, töötajate käitumiskoodeksite ühtlustamises ülemaailmselt, töövaidlustes ja töökeskkonnaga seotud küsimustes.
 
Enne Ellex Raidla Advokaadibürooga liitumist praktiseeris Hanna advokaadina ühinguõiguse ning ühinemiste ja ülevõtmiste töörühmas advokaadibüroos Sorainen, kus ta oli ka tööõiguse valdkonna regionaalne juht.
 
Hannal on magistrikraad Tartu Ülikoolist. Samuti on ta õppinud vahetusüliõpilasena Konstanzi ülikoolis Saksamaal, täiendanud end IRZ-i korraldatud praktikaprogrammis juristidele (sh praktika Saksamaal Frankfurtis maailma ühes suurimas ja juhtivas äriõigusega tegelevas advokaadibüroos Clifford Chance) ning osalenud Šotimaal juristidele mõeldud praktikaprogrammis „European Lawyers Programme“, mille raames töötas koos Šotimaa kogenud advokaatide ja kohtunikega.
Hanna Pahk
Töövaldkonnad
Haridus
Liikmesus