Advokaat
+ 372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86a2FkaS5zaW5rQGVsbGV4LmVlIj4NCmthZGkuc2lua0BlbGxleC5lZQ0KPC9hPg==:xx
Kadi Sink on Ellex Raidla pangandus-, finants ja väärtpaberituruõiguse valdkondadele spetsialiseerunud advokaat.
 
Kadi varasem kogemus hõlmab nii kohalike kui ka rahvusvaheliste klientide (muuhulgas krediidi- ja finantsasutuste ja börsiühingute) nõustamist erinevates regulatiivsetes ja finantsteenuste osutamisega seotud küsimustes, sh suhtluses järelvalveasutusega. Samuti on ta abistanud kliente nii avalike kui ka mitteavalike väärtpaberite pakkumiste läbiviimistel ning suuremahulistes ühinemis- ja omandamisprojektides.
 
Enne Ellex Raidlaga liitumist praktiseeris Kadi advokaadina advokaadibüroos Sorainen pangandus, finants- ja kindlustusõiguse töörühmas. Samuti on Kadi töötanud ettevõtete panganduse juristina Swedbankis, kus ta tegeles peamiselt finantseerimistehingutega.
 
Kadil on magistrikraad Tartu Ülikoolist, lisaks on ta õppinud vahetusüliõpilasena Belgia ülikoolis Universiteit Gent ning täiendanud end Saksamaa ülikooli Ludwig-Maximilians-Universität München Saksa ja Euroopa Liidu õiguse alases suveülikoolis.
Kadi Sink
Töövaldkonnad
Tehtud tööd
Haridus
Liikmesus
Publikatsioonid