Vandeadvokaat
+ 372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86bWFyaWEudGVkZXJAZWxsZXguZWUiPg0KbWFyaWEudGVkZXJAZWxsZXguZWUNCjwvYT4=:xx
Maria Teder on spetsialiseerunud vaidluste lahendamisele, keskendudes piiriülestele vaidlustele, vahekohtumenetlusele ning tsiviil- ja halduskohtumenetlusele. Enne advokaadibürooga Ellex Raidla liitumist oli ta vaidluste lahendamise jurist, visiting counsel, tööstuskonglomeraadi General Electric Oil & Gas haru peakontoris Firenzes. Ta on osalenud rahvusvahelistes vahekohtumenetlustes (ad hoc, ICC, CIETAC) ja vahendusmenetlustes ning tegelenud erinevate kaubanduslike ja ehitusalaste vaidlustega EMEA (Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika) regioonis.
 
Maria on õppinud rahvusvahelist vahekohtumenetlust Stockholmi Ülikoolis ja on andnud samal teemal loenguid ka Tartu Ülikoolis. Samuti aitab Maria juhendada Tartu Ülikooli võistkonda Willem C. Visi nimelisel harjutuskohtuvõistlusel (rahvusvaheline kaubandus ja vahekohtumenetlus), olles varem võitnud sellel maailma suurimal harjutuskohtuvõistlusel parima kirjaliku töö auhinna Stockholmi Ülikooli võistkonna koosseisus.
Maria Teder
Töövaldkonnad
Tehtud tööd
Haridus
Liikmesus