Vandeadvokaat
+ 372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86bWFyaWEudGVkZXJAZWxsZXguZWUiPg0KbWFyaWEudGVkZXJAZWxsZXguZWUNCjwvYT4=:xx
Maria Teder on spetsialiseerunud vaidluste lahendamisele, keskendudes piiriülestele vaidlustele ning vahekohtumenetlusele. Enne liitumist advokaadibürooga Ellex Raidla oli ta rahvusvaheline jurist vaidluste lahendamise alal tööstuskonglomeraadi General Electric Oil & Gas (nüüd Baker Hughes, a GE company) peakontoris Firenzes, kus ta tegeles arbitraažimenetlustega ehitus- ja kaubandussektoris. Tal on märkimisväärne rahvusvaheline kogemus ning seetõttu esindab ta kliente eelkõige rahvusvahelistes vahekohtumenetlustes (ad hoc, ICC, SCC), sh ka rahvusvahelistes investeerimisvaidlustes, nii Eestis kui ka välismaal.

Marial on magistrikraad rahvusvahelises vahekohtumenetluses Stockholmi Ülikoolist. Ta annab külalisõppejõuna loenguid Tartu Ülikoolis ning aitab igal aastal ette valmistada Tartu Ülikooli võistkonda Willem C. Vis’i nimeliseks harjutuskohtuvõistluseks rahvusvahelise kaubandusõiguse ja vahekohtumenetluse alal.
Maria Teder
Töövaldkonnad
Tehtud tööd
Haridus
Liikmesus
Publikatsioonid