Partner
+372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cmlzdG8udmFoaW1ldHNAZWxsZXguZWUiPg0KcmlzdG8udmFoaW1ldHNAZWxsZXguZWUNCjwvYT4=:xx
Risto Vahimets on üks Eesti kogenumaid ja tuntumaid tehingute advokaate, kes keskendub peamiselt finantsteenuste ja jaemüügi valdkonnale ning restruktureerimise ja probleemkohtade nõustamisele. Ristol on suurepärased teadmised finantside ja ettevõtete väärtuste hindamise kohta ning tänu oma pikaajalisele kogemusele on tal väga häid kogemusi hindamaks, mis on omandatavate äriühingute puhul väärtuslik ja mis mitte.
 
Ristol on rohkem kui 20-aastane praktika Baltikumi ühinemiste ja omandamiste valdkonnas. Enne liitumist Ellex Raidla advokaadibürooga oli ta partner advokaadibüroos Tark Grunte Sutkiene ning juhtis ühinemiste ja omandamiste praktikagruppi. Tulenevalt Risto huvist juhtimise vastu on ta olnud ja kuulub endiselt paljude juhtivate äriühingute juhatustesse jaemüügi, hulgimüügi, toiduainete tööstuse, finantsteenuste ja tervishoiu valdkonnas. Ta on alustanud nende äriühingute nõustamist omandamistest või restruktureerimisest ning see on laienenud oluliselt keerukamate strateegiliste otsustuste nõustamiseni.
 
Risto on nõustanud sadu tehinguid erinevates valdkondades, nagu finantsteenused, energeetika, logistika, infrastruktuur, elektroonika, põllumajandus, kinnisvara, telekommunikatsioon ja jaemüük.
Risto Vahimets
Töövaldkonnad
Olulisemad tööd
Uudised
Haridus
Liikmesus
Publikatsioonid