Vandeadvokaat
+ 372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86c2FuZHJhLWtyaXN0aW4ua2FybmVyQGVsbGV4LmVlIj4NCnNhbmRyYS1rcmlzdGluLmthcm5lckBlbGxleC5lZQ0KPC9hPg==:xx
Sandra-Kristin Kärner on Ellex Raidla vandeadvokaat, kelle peamine töövaldkond on vaidluste lahendamine, keskendudes kriminaal- ja väärteomenetlusele. Ta on edukalt esindanud kliente keerukate ning mahukate majandus-, korruptsiooni- ja ametialaste kuritegudega seotud menetlustes, saavutades arvukalt õigeksmõistvaid ja menetlust lõpetavaid otsuseid. Sandra-Kristinil on märkimisväärsed teadmised ning mitmekülgne kogemus ka erinevate valdkondade väärteomenetlustes (sh näiteks keskkonnaalased, meditsiiniõiguslikud ja finantsalased väärteod). Samuti esindab ta kliente tsiviil- ja halduskohtumenetlustes ning on nõustanud äriühingutest kliente sisejuurdluste läbiviimisel ning hiljem selle tulemusel nõude koostamisel.
 
Sandra-Kristinil on bakalaureuse- ja magistrikraad õigusteaduse erialal Tartu Ülikoolist. Ühtlasi on Sandra‑Kristin Euroopa Kriminaalõiguse Advokaatide Ühingu (ECBA) liige. Ta on ennast täiendanud rahvusvahelises suveülikoolis Prantsusmaal ning vahekohtumenetlust käsitlevatel koolitustel Columbia Ülikoolis New Yorgis ja Lätis. Samuti on Sandra-Kristin edukalt esindanud Tartu Ülikooli Willem C. Visi nimelisel rahvusvahelise kaubandusõiguse ja vahekohtumenetluse harjutuskohtuvõistlusel. 
Sandra-Kristin Kärner
Töövaldkonnad
Haridus
Liikmesus
Publikatsioonid