Majanduskaristusõigus

Ellex Raidla ekspertidel on ulatuslik kogemus nii rahvusvaheliste kui kohalike ettevõtete kaitsmisel, esindamisel ja nõustamisel erinevates majandus- ja finantskuritegude, rahapesuja korruptsiooni (nn valgekraede kuriteod) ja kartelli puudutavates küsimustes. Oleme kliente abistanud lisaks kohtus kaitsmisele ka sisejuurdluste läbiviimisel, vastavuskontrolli analüüside teostamisel kui ka sisemiste protseduurireeglite ülevaatamisel. Lisaks kaitsele on ekspertidel pikaajaline kogemus kannatanute esindamisel – seda nii kriminaalmenetluse algatamise küsimustes, kohtueelses menetluses kui ka kohtus.
 
Pikaajaline kogemus võimaldab meie spetsialistidel pakkuda klientidele personaliseeritud lähenemisviisi, aidates seeläbi kaitsta nende huve õiguskaitseasutuste ja järelevalveasutuste, kohtute ja rahvusvaheliste õiguskaitseorganite ees.
 
Õiguslik keskkond muutub pidevalt keerulisemaks ning riik majandusvaldkonna õigusvaidlustes jõulisemaks, seeläbi suureneb meie roll kriminaalmenetluse osapooleks sattunud klientide nõustamisel.
Valdkonna olulisemad projektid

Kontaktisikud

Marko Kairjak

Partner

Majanduskaristusõiguse valdkonna juht
crypt:KzM3MiA2NDAgNzE3MA==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86bWFya28ua2Fpcmpha0BlbGxleC5lZSI+bWFya28ua2Fpcmpha0BlbGxleC5lZTwvYT4=:xx
-

Birgit Sisask

Advokaat

crypt:KzM3MiA2NDAgNzE3MA==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86YmlyZ2l0LnNpc2Fza0BlbGxleC5lZSI+YmlyZ2l0LnNpc2Fza0BlbGxleC5lZTwvYT4=:xx

Margaret Tupits

Jurist

crypt:KzM3MiA2NDAgNzE3MA==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86bWFyZ2FyZXQudHVwaXRzQGVsbGV4LmVlIj5tYXJnYXJldC50dXBpdHNAZWxsZXguZWU8L2E+:xx

Käroli Tiirik

Jurist

crypt:KzM3MiA2NDAgNzE3MA==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86a2Fyb2xpLnRpaXJpa0BlbGxleC5lZSI+a2Fyb2xpLnRpaXJpa0BlbGxleC5lZTwvYT4=:xx