Maksuõigus

Meie oskusteave põhineb selles valdkonnas aastatepikkusel maksualase nõustamise kogemusel kõigis olulistes maksunduse valdkondades nii riigisisesel kui ka rahvusvahelisel tasandil. Pakume klientidele loovaid ja strateegilisi lahendusi, mis tulevad ettevõtluses kasuks ja on äris ka praktiliselt rakendatavad. Meie meeskond aitab klientidel kavandada erinevaid tehinguid, mis ulatuvad erakapitaliga seotud tehingutest kuni äriühingu omandamiseni, ning aitab ettevõtetel lahendada keerulisi riigisiseste ja rahvusvaheliste äritehingutega seotud maksuprobleeme - olgu selleks maksujõuetus või muu maksuõigusega seonduv mure.
 
Valdkonna olulisemad projektid

Kontaktisikud

Sven Papp

Partner

+ 372 640 7170
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86c3Zlbi5wYXBwQGVsbGV4LmVlIj5zdmVuLnBhcHBAZWxsZXguZWU8L2E+:xx
-

Dmitri Rozenblat

Maksunõunik

crypt:KzM3MiA2NDAgNzE3MCA=:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86ZG1pdHJpLnJvemVuYmxhdEBlbGxleC5lZSI+ZG1pdHJpLnJvemVuYmxhdEBlbGxleC5lZTwvYT4=:xx

Valdkonna olulisemad projektid

Me esindasime DBT-d läbirääkimistes Eesti Valitsuse ja Riigikoguga
Meie meeskond aitas Eesti terminalikompleksi, AS-i DBT, läbirääkimiste protsessis Eesti Valitsuse ja Riigikoguga seoses navigatsioonitasude vähendamise ja ajalise piirangu pikendamisega.
Me aitasime Eesti suuremaid laevandusettevõtteid nende põhiseaduslike õiguste eest seismisel
Suuremad Eesti laevandusettevõtted kaebasid riigi kohtusse seoses  riigipoolse  navigatsioonitasude võtmisega. Meie meeskond nõustas laevandusettevõtteid, kes väitsid, et määrus oli põhiseadusevastane.
Me esindasime Stora Enso Eestit maksudega seotud vaidluses
Meie meeskond esindas Stora Enso Eesti AS-i metsandustehingute käibemaksuga seotud kohtuasjas.